O společnosti - LARN

uděláme vše pro vaše bezpečí

O společnosti

Představení společnosti LARN Brno spol. s r.o.

Společnost LARN je zakládajícím členem Asociace bezpečnostních služeb České republiky a Komory komerční bezpečnosti JM.

Společnost LARN Brno, detektivní a hlídací agentura vznikla počátkem roku 1990 jako jedna z prvních bezpečnostních firem. Patří mezi největší podniky v oblasti bezpečnostních služeb. Mezi naše zákazníky patří banky, finanční instituce, státní úřady, obchodní domy, průmyslové podniky, kulturní instituce i soukromí podnikatelé a soukromé osoby.

Předmětem činnosti naší firmy jsou komplexní služby v oblasti bezpečnostních systémů a střežení.

Společnost LARN Brno spol. s r.o. je zapsána v OR Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 1748,
IČ: 188 29 066
sídlo: Všetičkova 31, 602 00 Brno

V současné době naše firma zaměstnává cca 300 pracovníků na ostraze objektů.

Objekty menšího významu navrhujeme střežit naší objížďkovou službou, kterou provádí naše ozbrojené autohlídky každou noc po území uvedených měst. Kontroly objektů se provádí dle požadavků zákazníka 3-5x za noc. Zaměření autohlídek je na ochranu proti vloupání se zadržením pachatele a předání policii, protipožární kontroly a zabránění dalším škodám apod...

Součástí našich služeb je kontrola strážných na obchůzce pomocí elektromagnetických čipů (PES), kdy zákazník má pomocí počítače a tiskárny kompletní přehled o činnosti našeho strážného na objektu.

Firma LARN rovněž nabízí spolupráci v ochraně objektů zabezpečovací technikou. V jednotlivých městech provozujeme tzv. Pulty centralizované ochrany objektu řízené počítačem s 24 hodinovou službou, na které pomocí telefonních linek nebo radiového signálu lze napojit jednotlivé objekty již zabezpečené elektronickými systémy. Při vyhlášení napadení takového objektu vysílá centrální dispečink firmy LARN v místě vlastní výjezdové hlídky k zadržení pachatele.

Dalším předmětem činnosti naší firmy jsou konzultační, projekční a dodavatelské práce, elektronické zabezpečovací techniky proti vloupání, dodávka a montáž elektrické požární signalizace.

Pro všechny bezpečnostní systémy zajišťujeme také projekční přípravu, výchozí a pravidelné revize, záruční a pozáruční servis.

Veškeré námi používané prvky EZS jsou homologovány Policií ČR a vyhovují ČSN 334590. Zařízení EZS pro peněžní ústavy musí splňovat II. Kategorii.

V případě Vašeho zájmu o naše služby Vám naši odborníci zpracují podle Vašich požadavků nezávaznou technickou a ekonomickou studii k řešení organizace a způsobu ostrahy jednotlivých objektů.

Firma LARN a její zaměstnanci jsou pojištěni u pojišťovny ČSOB Pojišťovny, a.s. pro případy ztrát, krádeží, poranění a jiných škod.


Ochrana osobních údajů

pracovník společnosti LARN
 

TOPlist